آیتی سلام نویسنده استخدام میکند. به ما بپیوندید ارسال رزومه

در خرید کولر گازی باید به چه چیزهایی دقت کنیم؟

اگر در تابستان پیش رو که به نظر می رسد از همین خرداد ماه شروع شده، به دنبال خرید وسایل خانه بخصوص کولر گازی هستید، پیشنهاد میکنیم به هر فروشگاهی سر نزنید. پیشنهاد ما فروشگاه کولر گازی بانه کولر با بهترین قیمت میان فروشندگان معتبر و با واردات مستقیم و بدون واسطه، بهترین فروشگاه برای خرید لوازم خانگی چون ماشین لباس شویی و کولر گازی است.

فصل گرما نزدیک است و برخی خانه ها هنوز هم از کولرهای آبی استفاده میکنند، اما شاید هنوز زیر هوای بسیار خنک و کولاک مانند کولر گازی به استراحت نپرداخته اند. هدف ما اینست که برای شما روشن کنیم چرا باید کولرآبی خود را کنار بگذارید و چرا باید یک کولر گازی برای خانه خود تهیه کنید؟

 

کولر گازی یا کولر آبی مسئله اینست

کولرهای آبی معمولا گنده هستند، انگار توانایی خنک کردن فضای بیشتری را دارند و مردم فکر میکنند کولر های آبی هستند که برای خانه های بزرگ کاربرد دارند، این کولر ها نیاز به لوله کشی آب، بررسی مداوم، تعویض برخی وسایل مثل پوشال و … دارند که سرویس نگه داری آن ها را بسیار سخت میکند، جابجایی آنها تقریبا به سختی صورت میگیرد و در نهایت خنک کنندگی آن برای کسی سودمند است که به همان دمای نزدیک به خنکی قانع باشد.

اما داستان در مورد یک کولر گازی متفاوت است، آنها در ابتدا کمی گران قیمت به نظر می رسند، انگار نیازمند برق بیشتری هستند و چون کوچک هستند کسی فکر نمیکند از پس خنک کردن دمای یک اتاق بربیایند چه برسد به اینکه برای خانه های بزرگ بخواهید آنها را تهیه کنید. اما تمامی این موارد اشتباه هستند! تنها زمانی میدانید ارزش خرید یک کولر گازی نسبت به قیمت آن چقدر است که زیر سرما و کولاک هوای آن قرار بگیرید، کافیست چند دقیقه روشن بماند تا دمای هر اتاق و منزلی را در هر ابعادی به سرمایه صفر درجه برساند و شما را مجبور کند از شدت سرما کولر را خاموش کنید!

یکبار هزینه میکنید و یک کولر گازی خوب را خریداری میکنید و برای مدتی طولانی از دست گرما رهایی پیدا میکنید. مثل آب یخ زیر سایه بان در ساحل می ماند. همه چیز برای خوش بودن هوا در منزل شما فراهم است.

 

مسئله ی دیگر: قیمت بالای کولر گازی در فروشگاه

یه سری به فروشگاه که زده باشید و قیمت چنین محصولاتی را بدست آورده باشید، میدانید که قیمت ها نجومی به نظر می رسند، فروشندگان قیمت هر کولر گازی را بسیار بیشتر از آنچه که فکر میکردید به شما گفته اند و شما فروشگاهی سراغ ندارید که چنین محصولاتی را به فروش برساند که هم قیمت خوبی داشته و هم بهترین محصولات مثل کولر گازی اجنرال و ال جی را عرضه کنند.

در خرید کولر گازی باید به چه چیزهایی دقت کنیم؟

یکی از راه های خرید کولر گازی اصل و با کیفیت مانند کولر گازی ال جی و اجنرال و دیگر محصولاتی این چنین، خرید آنلاین است که با یک جستجوی ساده میتوان به فروشگاه های زیادی دست پیدا کرد که این محصولات را عرضه می کنند، اما مشکل همچنان کیفیت و قیمت محصولات است.

لوازم خانگی تقریبا مدت زمان زیادی مهمان هر خانه ای هستند که این موضوع شامل کولر و یخچال یا ماشین لباس شویی هم می شود و مردم تقریبا هر چندسال یکبار این گونه وسایل را عوض می کنند، به خاطر همین آنها دوست ندارند محصولی تهیه کنند که ارزش خرید آن نسبت به قیمت محصول بسیار پایین باشد.

 

در خرید کولر گازی باید به چه چیزهایی دقت کنیم؟

اول از همه باید به این فکر کنید که کولر گازی اورجینال و اصل میخواهید که دارای گارانتی باشند یا اینکه نه، میخواهید صرفا یک کولر گازی بخرید که بعدا برای راه اندازی اولیه و نصب آن دست به جیب شوید. بعد از این است که به بررسی قیمت کولر ها، تفاوت نوع کولرها با هم و بررسی برندها می پردازید.

 

تولید کننده های کولر گازی برندهای مطرح در ایران

معمولا هر نوع کولر از برندهای پرفروش زیر در ایران هر دو شکل گارانتی و بدون گارانتی را دارند، که البته نوع بدون گارانتی همونطور که گفتیم هزینه های جانبی مثل پر کردن گاز کولر را هم در بر دارد، چون اخیرا چنین چیزی مشاهده شده که گاز کولرها در نوع بدون گارانتی خالی بوده و برای پر کردن آن باید هزینه ی دوباره پرداخت کرد.

برندهای سازنده کولر که در ایران محبوب هستند

کولر گازی اجنرال

که معمولا انتخاب اول بین مردم است و مدت زیادی تبدیل به شماره یک تولید کننده کولر های گازی شده و مردم از این برند استقبال زیادی دارند. امروزه فناوری های زیادی در کولرهای این شرکت تولید کننده وجود دارد و که استفاده از آنها مردم را مجاب به خرید می کند. کولر های گازی این شرکت از تنوع زیادی برخوردار هستند که پیشنهاد ما به شما استفاده از انواع اینورتر یا کم مصرف کولرهاست.

کولر گازی ال جی LG

تقریبا ال جی همه چیز تولید میکند از موبایل و تلویزیون تا یخچال و کولر و ماشین لباس شویی. این شرکت آزمایشگاه های بسیار بزرگی در زمینه تحقیقات فناوری داشته و در هر دستگاهی که تولید میکند سعی دارد نوآوری های خلاقانه ای ایجاد کند تا مشتریان زیادی پیدا کند. یکی از محصولات معتبر این برند جهانی، کولرهای گازی هستند، معمولا کولرهای این شرکت فناوری های خاصی داشته، تقریبا کم مصرف بوده و از دوام نسبتا بالایی برخوردارند که با قیمت های مناسب آنها را به گزینه ای ایده آل تبدیل می کند.

در خرید کولر گازی باید به چه چیزهایی دقت کنیم؟

کولر گازی سامسونگ

سامسونگ هم همانند ال جی کولرهای زیادی را معرفی میکند که یکی پس از دیگری نوآوری های زیادی در آنها به کار رفته است و محصولات این شرکت شاید مهم ترین رقیب شرکت ال جی باشند، کولر های سامسونگ نیز عملکرد خوبی داشته، در دمای بالا فعالیت مداوم دارند و توانایی خنک سازی دمای هوا در آنها همچون ال جی و اجنرال بسیار خوب است.

 

انواع کولر گازی

کولرهای گازی تنوع زیادی دارند، پنجره ای – اسپلیت – ایستاده و پرتابل که معروف ترین و پرکاربرد ترین نوع این گروه محصول به شمار می روند. هر چند انواع دیگری از کولرها هم ساخته می شود که شاید برای مصارف مختلف یا تولیدات سفارشی شرکت ها بوده و انگار در این فهرست ما جایی ندارند در ادامه به بررسی سه نوع معروف پرداخته ایم:

کولر گازی پنجره ای

که نیازی به برق کشی مجزا نداشته و کافیست آن را از طریق سیم برق، به جریان مستقیم برق وصل کنید تا شروع به کار کند. طراحی این کولر ها فوق العاده به نظر می رسد چون راه اندازی بسیار آسانی داشته و نیاز به کارهای معمول کولرها ندارد، آن را درون پنجره بگذارید تا محیط را به سادگی برای شما خنک کند. اما قطعا این کولرها مناسب شهرنشین ها نیستند، هوای شهرها به نسب گرم تر از سایر مناطق است و کولرگازی پنجره ای مصرف برق بالایی دارد، وزن زیاد و سر و صدای زیاد را هم به آن اضافه کنید، چیزی می شود که قطعا دست گذاشتن روی آن میتواند اشتباه باشد

 

کولر گازی اسپلیت (پیشنهاد شده)

این نوع کولر ها مناسب همه نیستند اما محبوب ترین نوع به شمار می روند، چون این نوع کولرها کم مصرف هستند و به فکر جیب شما هم هستند، پس نگران هزینه انرژی آنها نباشید. از طرفی، برخی نمونه های اینگونه کولر گازی ها دارای ویژگی دو دمایی هستند یعنی هم میتوانند هوا را خنک کنند و هم اینکه به گرمایش اتاق کمک کنند که به این نوع کولر گازی، کولر سرد و گرم هم اطلاق می شود. به هر حال پیشنهاد ما به شما تهیه این نوع کولر است.

اما قیمت آنها کمی بیشتر از کولر های پنجره ای است و جابجایی خاصی ندارند، یکبار آنها را که روی دیوار خانه نصب کنید باید تا زمانی که از آن استفاده میکنید وجودش را هم پذیرفته باشید. این کولر ها یکبار نصب می شوند و در سرما و گرما همانجا می مانند، پس در انتخاب آنها دقت کنید، همچنین این نوع کولرها مناسب هر کسی نیستند، معمولا اگر اجازه نداشته باشید روی دیوار خانه ای که اجاره کرده اید چیزی بکوبید پس این کولر را انتخاب نکنید.

در خرید کولر گازی باید به چه چیزهایی دقت کنیم؟

فروشگاه معتبر برای خرید کولر گازی سراغ ندارید؟

فروشگاه های زیادی هستند که تنوع بالایی از این کولرها دارند که البته فقط تعداد اندکی که قیمت بالایی دارند را به فروش می رسانند، پس پیشنهاد می شود در این فروشگاه ها به دنبال کولر گازی نباشید. پیشنهاد ما خرید کولر گازی از بانه کولر است، فروشگاه بانه کولر در ارائه کولر گازی اسپلیت دو برتری خاص دارد، هم بهترین محصولات را ارائه میکند هم به فکر جیب شماست.

 

چرا باید از کولر بانه برای خرید کولر گازی اقدام کنید؟

  • بهترین برندها در فروشگاه کولر گازی بانه کولر
  • کولر گازی ال جی LG با گارانتی
  • کولر گازی اجنرال با گارانتی
  • کولر گازی سامسونگ با گارانتی
  • کولر گازی بوش با گارانتی
  • قیمت بسیار پایین تر محصولات نسبت به دیگر فروشگاه ها
  • واردات مستقیم و بدون واسطه
  • تضمین بهترین کیفیت و بهترین قیمت

کولر گازی های بانه کولر و دیگر محصولات در این فروشگاه مستقیما از خارج از کشور تحت نمایندگی معتبر وارد شده و تنها دلیل ارزانی در این فروشگاه اینست که در منطقه ازاد غرب در کردستان واقع شده و دسترسی سریع به مرز و عدم پرداخت هزینه به واسطه ها و واردات مستقیم، استفاده از محصولات با کیفیت و در عین حال ارزان قیمت را برای مردم بانه و همینطور مشتریان این فروشگاه فراهم کرده است. به شما پیشنهاد میکنیم حتما یکبار سری به این فروشگاه بزنید و محصولات با کیفیت ویترین آن را دیده و قیمت محصولات را با فروشگاه های داخلی دیگر که به طور آنلاین اقدام به خرید و فروش می کنند مقایسه کنید.

با خرید کولر گازی از بانه کولر انواع کولر گازی و ماشین لباس شویی از برندهای بزرگ و مطرح دنیا که همگی جزو پر فروش ترین محصولات بوده و با هزینه ای که برای خرید این کولر ها پرداخت میکنید میتوانید صاحب بهترین کولرهای گازی شوید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن