آیتی سلام نویسنده استخدام میکند. به ما بپیوندید ارسال رزومه

وحید تنهاست اما رویداد های مختلفی برگزار میکند

تیتر خبر رو میبینید ؟ در مورد یکی از برترین های ایران است ، وحید عباس زاده یکی از فعال ترین کاربران اینترنت در حوزه برگزاری همایش و رویدادها می باشد،وحید این روز ها همایش جدیدی را زیر ذره بین حود قرار داده است،در ادامه همرا ما باشیدمسیر رخداد آبی ، اولین اردوی استارت‌آپی کرج را با مجوز مرکز شتابدهی و نوآوری برگزار می‌کند. موضوع این اردوی استارت‌آپی آموزش علم خلاقیت است. افراد موفق فناوری و کسب‌وکار به‌عنوان مربی و داور در این اردوی استارت‌آپ حضور دارند و به گروه‌های شرکت‌کننده مشاوره‌ها و آموزش‌های مرتبط را منتقل می‌کنند.

وحید عباس‌زاده که خود نیز تسهیل‌گر است و این اردو را برگزار می‌کند، می‌گوید که شرکت‌کنندگان در این رویداد نه‌تنها برای ساختن شرکت‌های موفق مشارکت می‌کنند، بلکه امکان این را دارند که با یک فرصت شغلی یا یک سرمایه‌گذار آشنا شوند. این اردو بهترین فرصت را فراهم می‌کند تا افراد کسی را بیابند که با او استارت‌آپ خود را آغاز کنند. جامعه اردوهای استارت‌آپی جهان یک جامعه ۴۵ هزار نفره است که همه هدفشان ایجاد تغییری در جهان است. در افتتاحیه این رویداد که در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار می‌شود، نماینده رویداد  توضیح می‌دهد که شرکت‌کنندگان مسیر پرپیچ‌وخمی را پیش رو دارند. در بخشی از این رویداد به هر شرکت‌کننده ۶۰ ثانیه فرصت داده می‌شود که ایده نوآورانه خود برای شروع یک کسب‌وکار جدید را مطرح کند؛ البته داشتن ایده برای همه الزامی نیست.
در روز دوم شرکت‌کنندگان به تیم‌های ۷ یا ۸ نفره تقسیم می‌شوند و هر گروه سعی می‌کند ایده‌ای را پخته‌تر کند و به مرحله اجرا برساند. قسمتی از تیم سعی می‌کند که مدل تجاری آن ایده را طراحی کند و با صحبت با مشتریان بالقوه آن را اعتبارسنجی کند. قسمت دیگر تیم سعی می‌کند نمونه اولیه آن محصول یا کالا را برنامه‌ریزی کند تا بتوانند آن را برای آزمایش به مشتریان بالقوه عرضه کنند.
و بالاخره در روز سوم تیم‌ها در کمال خستگی سعی می‌کنند کارهای لازم برای ارائه به هیئت‌داوران را به اتمام برسانند. بعد از ارائه‌ها و سوال و جواب داوران، تیم‌های اول تا سوم انتخاب می‌شوند و جوایزی برای ادامه کار کسب‌وکار خود دریافت می‌کنند.

 

خوب بر گردیم به صحبت های رسانه آیتی سلام ، این روز ها رویداد های بزرگی در ایران برگزار میشوند اما تیم بسیار قوی پشت این رویداد هاست ، حال سوال من این است که چرا بعضی از دوستان ایرانی چشم دیدن برگزاری رویداد دیگر توسط فرد دیگری را ندارند؟

آیا وحید و امثال وحید خطایی کردند؟ما باید وحید ها داشته باشیم تا کشوری موفق در زمینه استارت اپ داشته باشیم.

رویداد کرج را نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد با چه عظمتی برگزار خواهد شد ، از سخنرانان تا حامیان ، از داوران تا مربیان ، همه و همه یک چیز را نشان می دهد ، همت یک فرد عاشق!

رسانه آیتی سلام حامی تمامی رویداد ها می باشد و از این ساعت به بعد دست به نقد و بررسی رویداد ها هم خواهد برد.

با ما همراه باشید

6 thoughts on “وحید تنهاست اما رویداد های مختلفی برگزار میکند”

 1. وای عالی بود
  اقا وحید خیلی خوبه
  مهندس محمدی من تازه فهمیدم شما هستید
  افتخارم اینه شما رو از نزدیک ببینم
  منتظرتونم

 2. بله،
  بنده ایشون رو از زمانی که موسسه زبان داشتم میشناسم و ایشون یکی از فعال ترین جوانانی بودند از چندین سال پیش تو حوزه کارآفرینی فعالیت داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن