آیتی سلام نویسنده استخدام میکند. به ما بپیوندید ارسال رزومه

ثبت نام یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر تا پایان تیر

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: کارآفرینان می‌توانند تا تاریخ مذکور، مدارک و مستندات خود را از طریق درج در سامانه اینترنتی ارسال نمایند.

هادی ابراهیمی افزود: صاحبان کسب‌وکار دارای نوآوری و خلاقیت می‌توانند در مهلت اعلام‌شده به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم‌ها و ارسال مستندات اقدام کنند.

وی گفت: جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان باهدف ترویج خلاقیت، نوآوری، توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد فضای تعامل برگزار می‌شود

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به نحوه انتخاب کارآفرینان برتر استانی در جشنواره ملی کارآفرینان برتر کشور افزود: همه کارآفرینان منتخب در بخش‌های کشاورزی، صنعت و خدمات در جشنواره استانی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

ابراهیمی گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان و ادارات تابعه در شهرستان‌ها مراجعه و یا با شماره تلفن: ۵-۳۳۶۶۱۷۶۲ تماس حاصل نمایند.

پارسال «مژگان روستایی» مدیرعامل مزرعه و پارک کروکدیل «نوپک» به دلیل ارائه ایده نوآورانه، خلاقیت در کسب‌وکار، اشتغال‌زایی و تأثیر مثبت در استان هرمزگان به‌عنوان کارآفرین برتر کشور معرفی شد.

ثبت‌نام شرکت در یازدهمین جشنواره کارآفرینان به‌طور همزمان در سراسر کشور از ۱۶ خرداد آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن