آیتی سلام نویسنده استخدام میکند. به ما بپیوندید ارسال رزومه

اینستایاب از ایده تا اجرا

اینستاگرام یکی از برنامه های پرکاربرد امروزی ما میباشد که خیلی از کاربران در حال استفاده از ان هستند !

ما هم در این فرصت سراغ یکی از شرکت های فروش پیج های اینستا رفتیم تا با زیر و خم این فروشگاه آشنا شویم!


آی تی سلام : چرا اینستایاب؟
اگر منظورتون علت انتخاب نام برند اینستایاب هست باید عرض کنم این اسمی بود که با در نظر گرفتن موارد مختلف نظیر کوتاهی نام، راحتی تلفظ و معنادار بودن آن طی چند روز توسط تیم ما انتخاب شد.

آی تی سلام : از کی شروع کردید؟
اوایل سال 93 با وارد شدن موج اینستاگرام ما هم وارد این عرصه شدیم و پیشبینی میکردیم که این شبکه به موفقیت خواهد رسید ، در اوایل اینستاگرام آنقدر کاربر نداشت که از طریق تبلیغات بخواهیم مشتری جذب کنیم. از تعداد مشتریان اندک شروع شد و رفته رفته با خدمات خوبی که مشتریان دریافت کردند و رضایت آنها باعث شد به تمام آشنایانشان ورود به اینستاگرام را توسط اینستایاب پیشنهاد کنند و رفته رفته تعداد مشتری های ما افزایش پیدا کرد و همینطور اینستاگرام هم پیشرفت روزافزونو چشمگیری داشت.

آی تی سلام : چی شد که ایده به ذهنتون رسید؟
فک کنم این سوالو باید قبل از سوال قبلی میپرسیدین ولی این ایده به ذهن ما نرسید بلکه با ورود به این شبکه اجتماعی کم کم پتانسیل آن را درک کردیم و با نتایج خوبی که مشتریان ما میگرفتند و در کنار آن کلاهبرداری های زیادی که از کاربران اینستاگرام توسط افراد سودجو میشد به این نتیجه رسیدیم که نیاز به سایت معتبری هست که خریداران به راحتی و با اطمینان کامل خدمات اینستاگرام دریافت کنند زیرا تبلیغ در اینستاگرام کم کم به نیاز همه تبدیل شد و در حال حاضر یک باید محسوب میشود! به همین دلیل هم طی چندین ماه برنامه ریزی و کار جمعی سایت اینستایاب با در نظر گرفتن تمام جوانب طراحی و راه اندازی شد.

آی تی سلام : با توجه به جدید بودن ایده درآمدتون چطوره؟
همانطور که اینستاگرام به تازگی رونق پیدا کرده سایت اینستایاب هم مدت زیادی از راه اندازی آن نگذشته و ماه ها صرف برندسازی و اعتماد سازی کاربران شد و هزینه های زیادی برای جمع آوری تیم و تعویض محل کار و دریافت نماد اعتماد و طراحی سایت و فروشگاه سازی و سرور و تبلیغات در اینترنت و اینستاگرام شد و به تازگی به طور واقعی کار ما استارت خورده و هنوز به سودی نرسیده و به آینده امیدواریم.

آی تی سلام : شاید خیلی ها بخوان بدونن با چه سرمایه ای شروع کردین؟ توضیح میدین؟

در ابتدا هزینه های بسیاز زیادی انجام شد اما بیشتر از هزینه سختی کار ما به مدیریت سایت و پشتیبانی کاربران بود، اراءه خدمات اینستاگرام واقعا کار مشکلی هست چون هر خریدار صدها سوال و مشکل خواهد داشت که اصلا فروشگاه های اینترنتی کالا و یا خدمات دیگر درگیر این مشکلات نیستن به همین دلیل اصل هزینه ما برای اپراتور برای تبلیغات و پشتیبانی و پاسخگویی هست.

آی تی سلام : پیج های فروشی که داخل سایت قرار میدین؟

پیج های فروشی سایت اینستایاب تماما توسط تیم اینستایاب ساخته میشود و با موضوعات متنوع برای تمام کسب و کار ها آماده میشوند، فالوورهای حقیقی برای آنها جذب میشود و برای فروش روی سایت قرار داده میشود. کاربران امکان این را دارند که با تماس با بخش پشتیبانی قبل از خرید پیج های اینستاگرام را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید کنند.

آی تی سلام : قیمت هاتون زیادی بالا نیست؟
اصلا! قیمت های درج شده در سایت قیمت های عرف شبکه اینستاگرام هست و به نسبت خدماتی که با خریداران اراءه میشود اصلا قیمت های اینستایاب بالا نیست. با توجه به مخارج بالای سایت فروش با قیمتی پایینتر از این قیمت برای ما واقعا مقدور نیست. در ضمن اگر اشخاصی اقدام به فروش زیر قیمت های اینستایاب کنند باید به کار آن ها شک کرد چون نکات زیادی در بخش کار اینستاگرام وجود دارد مانند فالوورهای غبر واقعی، فالوورهای غیر فعال،پیج های غیر اخلاقی و… که برخی افراد از عدم آگاهی کاربران سوء استفاده میکنند و به کاربر پیج های تحویل میدهند (یا اصلا تحدیل نمیدهند!) که اصلا استاندارهای لازم را ندارد.

آی تی سلام : شما هم به نظر میرسه چون برترین سایت هستید و احساس رقابت با کسی نمیکنید یه ذره به کاربران بی توجه شدید درسته؟

ما همیشه در کنار کاربران بودیم و همیشه منفعت آنها برای ما در اولیت بوده، تمام کسانی که از ما خرید انجام میدهند به این موضوع اذعان دارند. خیلی موارد برای ما سود بیشتری رقم میخورد اما به کاربر پیشنهاد قیمتی پایینتر میدهیم. اگر هم گاهی اوقات کاربران پاسخ دیر دریافت میکنند فقط به علت تماس های زیاد است و علت دیگر هم مزاحمت تعداد زیادی کاربر هست که بدون توجه به ساعت کار درج شده در تمام ساعات انتظار دریافت پاسخ دارند!!!

آی تی سلام : یکی از کاربران سوالی برای ما ارسال کرده بود که آیا تبلیغاتی که دارید داخل اینستا انجام میدید کار ساز هست؟

تمام مشتریان ما تا به حال از تبلیغات رضایت داشتند و اکثرا هم دوباره با ما همکاری داشتند.

آی تی سلام : شما تیمتون چند نفره است؟
در حال حاضر سه فرد اصلی هستیم و از چهار نفر هم در بخش های مختلف کمک میگیریم.

آی تی سلام : دفتر دارید؟فقط مخصوص اینستایاب هست یا کارهایی دیگه ای هم انجام میدید؟

بله دفتر ما در جردن واقع شده، خیر طیف کاری ما فقط به اینستاگرام محدود نیست و در حقیقت بخش اصلی کار ما خدمات طراحی وب سایت بهینه سازی، تبلیغات وسیع اینترنتی و… است.

آی تی سلام :  نظرتون درباره آی تی سلام؟
ایده خیلی جالبی هست به نظرم باید خیلی با برنامه کار کنید و هر روز مصاحبه ای داشته باشید و بخش های مختلفی به سایت اضافه کنید و حتما مصمم باشید به ادامه چون موفقیت دیر اتفاق می افته همیشه اما اگر مصمم باشید حتما موفق خواهید بود.

آی تی سلام : اینستایاب چند روزه پروژه ها رو تحدیل میده؟
تحویل پیج های اینستاگرام در ساعات کاری فوری هست و در ساعات غیر کاری صبح روز بعد کاری.
تبلیغات نیز در کمتر از 24 ساعت شروع میشود

آی تی سلام : آینده اینستایاب و امید به آینده؟
به نظرم آینده خوبی خواهد داشت چون همیشه در کنار خریداران بودین و نه روبه روی آنها، همیشه نیز به فکر ایده های جدید و کارآمد هستیم.

آی تی سلام : اگه یه روزی بخواین اینستایاب رو کنار بذارید به جه کاری سفر میکنید؟
کار همیشگی ما یعنی طراحی سایت و سئو و تبلیغات

آی تی سلام : نظرتون در مورد رشد جوانان در فضای اینترنت چیه؟

خیلی خیلی پیشرفت داشتن جوان ها و واقعا کارهای خوبی انجام شده که خیلی لذتبخش هست سایت ها و برنامه هایی که هر روز شاهد بیشتر شدن آن ها هستیم و اکثرا هم جوانان کم سنی موسس آنها هستند.

آی تی سلام : کلام پایانی شما؟

تشکر از شما بابت زحمت مصاحبه و سلامت و توفیق برای کاربرانتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن