آیتی سلام نویسنده استخدام میکند. به ما بپیوندید ارسال رزومه

اجرای رویداد کارآفرینی و چالش و نوآوری در طرح جویشگر بومی

در سی‌وچهارمین نشست شورای راهبری جویشگر بومی، بر لزوم اجرای رویداد کارآفرینی و چالش و نوآوری در طرح جویشگر بومی تأکید شد.

 موضوع سی‌وچهارمین نشست شورای راهبری جویشگر بومی که با حضور اعضای این شورا در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران ) برگزار شد، به «بررسی وضعیت قرارداد پروژه‌های مصوب طرح جویشگر بومی، بررسی مجدد نظام اجرایی و پایش پیشنهادی برای طرح جویشگر، بحث و بررسی درباره مدل نظارت بر پروژه‌های طرح» اختصاص داشت.

در این نشست، علیرضا یاری مجری طرح جویشگر بومی به‌ ارائه توضیح درباره وضعیت قراردادی پروژه‌های مصوب طرح پرداخت و علت تأخیر در عقد قراردادهای یادشده توسط اعضای حاضر در نشست موردبررسی و تحلیل قرار گرفت که سرانجام سیاست‌های طرح در این زمینه تعیین و به مدیر طرح ابلاغ شد.
مجری طرح جویشگر بومی، دلایل مهم تأخیر در عقد قراردادها را نهایی سازی شرح خدمات، اعمال سیاست‌های درخواستی از سوی شورا و پژوهشگاه، تعیین سطح خدمات موردقبول در خدمات و تعیین شاخص‌های ارزیابی برشمرد.
در ادامه این نشست، دبیر شورای راهبری جویشگر بومی آیین‌نامه اجرا و پایش طرح جویشگر را ارائه کرد و موارد اصلاحی که توسط اعضا پیشنهاد شده بود، موردبررسی قرار گرفت که مقرر شد دیدگاه اعضا نسبت به نسخه اصلاح‌شده، جمع‌بندی و در قالب نسخه نهایی در شورا مصوب شود.
در بخش پایانی این نشست، موضوع نظارت بر پروژه‌های طرح مطرح شد که توسط اعضای شورای راهبری موردبررسی قرار گرفت و مقرر شد با آیین‌نامه یادشده هماهنگ و فرآیند نظارت متعاقباً در شورای راهبری طرح بررسی و نهایی شود.
علاقه‌مندان برای دسترسی به اطلاعات مربوط به طرح جویشگر بومی، می‌توانند به پایگاه اینترنتی این طرح به نشانی «www.didras.ir»مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن