آموزشی از جنس موسیقی

امروزه به دلیل حجم زیاد کاری و دغدغه های کاری و فکری ، بیشتر مواردی ک یاد میگیریم و به ذهن میسپاریم در حافظه کوتاه مدت ما ثبت میشوند و هیچ گاه وارد حافظه طولانی مدت ما نمیگردند . حالا چه برسد به زبانی جز زبان مادری . بسیاری از ما امروزه به فراگیری زبان خارجی از جمله انگلیسی میپردازیم. همین امر سبب میشود ساعاتی از روز را به مطالعه این زبان بیگانه اختصاص دهیم . از آنجایی ک فقط خواندن کافی نیست و باید موارد خوانده شده تثبیت شوند ما نیاز به راهکاری داریم . پس با ما در ادامه همراه باشید تا یکی از این راهکار ها را به شما معرفی کنیم .

یکی از راه های تثبیت، استفاده از موسیقی و فیلم هایی است ک به زبان اصلی در بازار ارایه میشوند. امروز ما به معرفی و بررسی اپلیکشنی خواهیم پرداخت که قصد دارد زبان انگلیسی را به شیوه ای نوین و با کمک گرفتن از موسیقی در اختیار ما قرار دهد .

نمای کلی :

Screenshot_2016-05-25-21-49-12

خب حالا به نحوه ی استفاده از نرم افزار و ویزگی های آن میپردازیم . ابتدا برای سهولت در کار از تولبار بالا گزینه Go to your profile را انتخاب کرده و قدم های زیر را طی میکنیم

۱۴۶۴۱۹۸۶۶۲۰۲۶

خب حالا حساب کاربری شما ساخته و اختصاصی سازی شد و حالا شما وارد حساب کاربری خود شده اید .

 

قسمت های اصلی برنامه :

برنامه شامل قسمت play lists می باشد که در آن شما به موسیقی های که انتخاب کرده اید و یا آنها را به لیست علاقه مندی اضافه کرده اید و یا  به موسیقی هایی ک به تازگی منتشر شده اند و شما دانلود کرده اید ،دسترسی دارید.

IMG_20160525_221651قسمت بعدی نرم افزار قسمت هنرمندان است . که شما در آن با انتخاب هنرمند مورد نظر به موسیقی های خوانده شده توسط وی دست خواهید یافت.

IMG_20160525_221910و در قسمت بعدی آلبوم ها قرار گرفته اند .

شما هم چنین امکان دسترسی به بهترین آهنگ ها را با استفاده از گرینه TOP PLAYED دارید.

و در پایین صفحه شما سبک های  موسیقیایی رو مشاهده میکنید که در نرم افزار از آن تحت عنوان MOODS یاد میشود.

IMG_20160525_221611

و با انتخاب هر یک از این MOOD ها وارد صفحه ای مانند زیر میشوید ک به تمامی مواردی ک به آن سبک هستند نمایش داده میشود .

Screenshot_2016-05-25-22-11-05

و از دیگر امکانات نرم افزار به حجم کم آن و امکان حدف آهنگ های دانلود شده از حافظه گوشی میباشد.و هم چنین با تعبیه بخشی در قسمت نوتیفیکشن امکان کنترل پخش را سهولت بخشیده اند.

۱۴۶۴۱۹۸۷۴۴۶۵۸

هم چنین در صفحه ی پخش موسیقی شما به امکاناتی نظیر Sentence by Sentence , Repeat off ,Multi Line, Setting  دسترسی دارید که با آنها میتوانید به تنظیم نحوه ی نمایش متن و همچنین عوض کردن تصویر پس زمینه اجرای موسیقی دست یابید.

۱۱ (۲)

و در پایان ویدیویی کوتاه از قسمت پخش موسیقی و استفاده از امکانات ک در تصویر بالا به معرفی آن پرداختیم .

همچنین میتوانید با کلیک بر روی این خط ویدیو را دانلود کنید.

 

badge-g-fullsize

2 thoughts on “آموزشی از جنس موسیقی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 − 13 =


بستن